Главная » Без рубрики » Декоративні ставки (фото)

0
Декоративні ставки (фото)

Ландшафт> Ландшафтна архітектураДекоратівние ставки (фото)Ніколи ставки не виглядають так принадно і заманливо як жаркими літніми днями. Навіть наявність невеликого водоймища, наприклад, 150х180 см, дозволяє вам насолодитися грою з водними рослинами, забезпечує питвом птахів і забавою кішок.
Подивіться фотографії декоративних ставків з особистих садів трьох любителів водного садівництва. Може бути, у вас з'являться ідеї щодо створення власного ставка.

З саду Шелбі Снайдер (Штат Вірджинія)

Сад Шелбі створений з метою спостереження за життям мешканців дикої природи, і в свій ставок вона запросила жаб. Якщо ви спорудите водойму в себе в саду, жаби в ньому рано чи пізно теж з'являться.
Декоратівние ставки (фото)
Жаб'ячий ставок
Кажуть, що найкращий шлях запобігти заростання водойми водоростями — це покрити рослинами, принаймні, від 2 / 3 до ¾ поверхні води, Шелбі це вдалося.
Декоратівние ставки (фото)
Це другий ставок із саду Шелбі. Він також заповнений чудовими рослинами, такими як водяні лілії та іриси. Багатьом рослинам, таким як ірис та колоказія, підходить перебування у воді. Собаки Шелбі проводять багато часу біля ставка, також як і ваші домашні тварини будуть проводити, якщо у вас буде декоративна водойма.

З саду Деббі Ніссен (Штат Вашингтон)

Декоратівние ставки (фото)
Замерзлий ставок узимку.
Фотографія замерзлого ставка добре ілюструє, що і в зимовий час декоративні водойми представляють інтерес для глядача. Сад Деббі знаходиться на сході штату Вашингтон.
Декоратівние ставки (фото)
Птах на замерзлому ставку
Нічого немає більш привабливого для птахів, ніж водний джерело. Додайте кілька ягідних кущів і вічнозелених рослин для укриття, і птахи не залишать ваш сад. Водойми залучають всі види живих істот, деякі з яких не дуже-то підходять в якості гостей. Джерела води вкрай бажані в передмістях. І жива природа, безсумнівно, принесе вам набагато більше задоволення, ніж можливих занепокоєнь.

Садовий рай в Пакистані. З саду Шахзад Ахмед

Декоратівние ставки (фото)
Ставок
Сад Шахзад не перестає дивувати глядачів. На фото її ставок оточений квітучими трояндами.
Декоратівние ставки (фото)
Місце відпочинку біля ставка
Хіба це не досконале місце для відпочинку? Тільки при погляді на ставок вже відчуваєш прохолоду. Красу водойми також створюють оточуючі його рослини і споруди, що відбиваються у водній гладіні. І це постійно мінливий образ у міру просування сонця по небосхилу.
Декоратівние ставки (фото)
Погляд з мосту
Міст створює вигідну позицію для огляду ставка. Ну, звичайно, для того, щоб у вас було місце для спорудження мосту, принаймні, водоймище повинне бути відповідного розміру, як у Шахзад. Чудове місце для верби. Верби люблять воду, і тут верба має все, що їй потрібно, і не заважає іншим рослинам.
Декоратівние ставки (фото)
Разом з природою
Ми вже згадували про те, що птахи люблять воду? Ця парочка з тих, хто не скаже «ні» у відповідь на це питання. Кому б не захотілося затриматися тут якомога довше. На фото ставок частково затінений, але суду зі щедрого цвітіння водяних лілій, сонця там достатньо.