Главная » Без рубрики » Нев'янучі бутони сухоцвітів

0
Нев'янучі бутони сухоцвітів

Рослини> Кімнатні рослини> ФлористикаНеувядающіе бутони сухоцветовСухоцвіти — це рослини, що зберігають естетичний зовнішній вигляд після висушування, завдяки чому їх можна використовувати в декоративних композиціях. Засушені ароматичні рослини, на додаток до зорового задоволення, ще й наповнюють приміщення вишуканими ароматами.
Зимові композиції — красиві і оригінальні аранжування з засушених рослин прикрашають наші будинки протягом холодного сезону, нагадуючи про літо в саду.
Рослини-сухоцвіти
Фактично, сухоцвітом може бути будь-яка рослина, якщо ви хочете зберегти його для зимової аранжування. Одні рослини зберігають форму і колір після засушування краще, інші не настільки добре.
Растенія-сухоцвети Різні рослини потребують різних технологій засушування. Багато рослин у засушеному виді досить ломки і з ними потрібно звертатися виключно акуратно, щоб не пошкодити. Термін життя готових композицій із сухоцвітів, на жаль, обмежений. Дизайнерські композиції можуть зберігатися кілька років, ну а домашні, створені своїми руками, зазвичай стоять будинки до наступного сезону.
Професійні флористи у оригінальних декоративних композиціях використовують самі різні частини рослин: квіти, стебла, листя, плоди, насіннєві головки, саме насіння і навіть коріння. Рослини-сухоцвіти
У хід йдуть також овочі, фрукти, кора, мох і корчі. Все це можна аранжувати досить ефектно, було б бажання і креативний настрій.
Збір і сушіння рослин
Збирати квіти і рослини, призначені для сушіння, слід пізнім ранком в сухий день. Для аранжувань із сухоцвітів краще вибирати найкрасивіші, свіжі і неушкоджені рослини. Слід пам'ятати, що найкраще зберігають свій колір після засушування квіти синьою, лілового, рожевого та помаранчевої гами. Червоні квіти набувають більш темний відтінок.
Растенія-сухоцвети Найпростіший спосіб сушіння квітів і трав — природна. Більш об'ємні рослини або окремі суцвіття (пеннісетум, деревій, великі троянди, півонії, морозникі) слід розкласти в один шар у сухому, темному і добре вентильованому приміщенні. Менш об'ємні (лаванда, садові хризантеми та ін) можна вільно зв'язати в невеликі пучки і сушити, підвісивши вниз головками. Якщо є можливість сушити квіти в тому вигляді, в якому вони будуть надалі представлені (наприклад, у вигляді вінка або композиції у вазі), то краще це робити саме так, щоб виключити зайві маніпуляції з уже засушеними квітами та їх осипання.
Композиції із сухоцвітів
Найпростіша композиція, яку може створити кожен, — це букет із засушених рослин. Важливо підібрати рослини різної висоти і фактури, але такі, щоб вони гармонійно доповнювали один одного. Растенія-сухоцвети
Слід пам'ятати, що деякі композиції й окремі рослини потребують закріплює елементе.Об'емние квіти закріплюють розплавленим воском з нижнього боку, а безліч дрібних квіток, зібраних у аранжування, збризкують з усіх сторін лаком для волосся.
Попурі з ароматичних рослин
Назва попурі походить від французького слова potpourri і означає асорті. Щоб створити попурі із запашних трав, зберіть красиві і запашні рослини (бутони, пелюстки, плоди, листя і насіннєві головки) і акуратно засушити їх природним способом. Потім помістіть їх у щільно закриту банку і дайте настоятися в темному місці протягом пари тижнів. Коли попурі готове, пересипте його в красиву ємність і поставте її в спальні, ванної або вітальні. Продовжувати аромат попурі можна за допомогою пари крапель ефірного масла. Варіанти зборів для попурі нескінченні.
Растенія-сухоцвети Дуже елегантно виглядають вільно складені букети з трав і ароматичних квітів, підвішені вниз головками. Особливо природно такі композиції виглядають на кухнях, оформлених в сільському стилі. Сухоцвіти можна використовувати для оригінального оформлення подарунків, а також всіляких для рукоділля та художньої творчості.
Створюючи свої аранжування із сухоцвітів, не намагайтеся відповідати чиїмось стандартам. Пам'ятайте, це гра за вашими правилами і головне тут — самовираження, інтрига, експеримент і задоволення від творчості.