Главная » Без рубрики » Рослини для офісів, кабінетів, готелів і квартир

0
Рослини для офісів, кабінетів, готелів і квартир

Рослини> Кімнатні рослини> ФлористикаРастенія для офісов, кабінетов, готелів і квартірРослини в горщиках можна красиво розмістити не тільки на підвіконні. Окремо стоїть велике декоративно — листяна рослина чи вдало складена композиція з декількох рослин тішить погляд і перекручують, хол готелю, кімнату в квартирі, кабінет, офіс, в оазис, де панує краса і затишок, де царює гармонія природи і людини.
Цього єдності можна досягти, якщо правильно розмістити окремі рослини або цілі композиції. На тлі коричневих меблів виглядають вельми привабливо ряболисті драцени, диффенбахія, аспарагуси і рослини з білими крупними квітками або суцвіттями — агапантус, гарденії, жасмин.
Ази фітодізайна
У великих холах готелів, кімнатах, офісах, кабінетах добре виглядають окремо стоять рослини (крупномери): драцена, араукарія, філодендрон, фікус, різні пальми (ховея, фінік, хрізалідокарпус, Вашингтон), лавр благородний або композиції з високих рослин, перед якими встановлюють в кашпо пуансеттії, бульбові бегонії, гиппеаструм, бальзаміни, фуксії, мирти, гарденії.
Ази фітодізайна
Для невеликих кабінетів, кімнат переважні вертикальні композиції з маленьких рослин, які розташовують на кутовий підставці. Наприклад, внизу можна поставити диффенбахию, трохи вище розмістити ряболисті плющ зі звисаючими пагонами, а ще вище сенполій або вічноквітучий бегонію.
Ази фітодізайна
Найефектніші композиції можна створити з драцен, аспарагусів, листових і бульбових бегоній. Прекрасним доповненням до них стануть повзучі або звисаючі рослини горщиків.
Ази фітодізайна
Для озеленення арки, вертикальної стінки, шафи підійде плющ звичайний, філодендрон, хойя, пасифлора, глоріоза, сігноніум, клематис.
Ази фітодізайна
На підставках чудово виглядають пальми, кави, аукуба, аспідістра, драцени. Квіткарки дуже ефективні для розміщення бегоній, аспарагуса, квіткових композицій, наприклад цикламенів, нарцисів, жовтих крокусів, тюльпанів.
Ази фітодізайна
У квіткових композиціях значний інтерес представляють такі ампельні рослини як бегонія, зебрина, традесканція, хойя, аспарагус, Колумнея, фуксія, ломикамінь, хлорофітум, плющ, пеларгонія, апорокактус, зигокактус. Своєю зеленню і квітами вони прикрашають інтер'єр і заповнюють порожню вертикальний простір.
Ази фітодізайна
Ампельні горшкові рослини можна встановлювати у висячих корзинах, кашпо, в настінних вазах, які залежно від пори року розміщують в офісах, холах готелів, кімнатах, на терасах, балконах і лоджіях.
Ази фітодізайна
При використанні ампельних рослин необхідно:

  • Правильно підібрати посуд, з якої не буде текти вода.
  • Надійно закріпити кашпо.
  • Продумати спосіб поливу рослини на висоті.
  • Враховувати потреба рослини у світлі, теплі і вологості.
  • Між горщиком з рослиною і кашпо можна насипати гранульовану глину (керамзит), яка буде вбирати надлишки води при поливі.
  •